Komentáře

1 Kristy Kristy | Web | 3. dubna 2013 v 19:53 | Reagovat

Jakože o tom sněhu v dubnu mě nemluv -_-. Hrozný! Já se bojim, že léto bude studený a co hůř, že ze zimy bude rovnou "léto". Přece nestihne být jaro, nebo kam se to narve? :D. Já nevím, jak se to to pořčasí představuje :D. Děs, no. Ale pamatuju si, že před rokem, dvěma, napadl sníh přesně na Apríla. Den předtím bylo krásný jaro a fakt děsně vtipný, no.

Jinak ty Velikonoce mě štvou. Nechápu, proč musíme bejt doma, vařit vajíčka, rozdávat sladkosti a ještě se nechat třískat. Upřímně: Já už pět let utíkám ke koním :D :D. Tam mě nikdo netříská. I když tenhle rok jsme se lyskaly s kámoškou prodkem a šlihance mám na zádech ještě teď :D. No jo, neuschnem :DD.

Měj se:)

2 vsehochut-smes vsehochut-smes | Web | 3. dubna 2013 v 20:21 | Reagovat

[1]: No jako už by vážně mohlo být teplo, už mě ta zima vůbec nebaví -_- Taky se bojim, co by to pak jako bylo za léto?! Nechci se místo koupání klouzat na ledě jako!!:D A v zimě "léto", to by zase na druhou stranu bylo taky pěkně k ničemu.. Ale myslím že je to klidně i možný:D Doufám že někam se to ještě zvládne narvat, chci takový to hezký teplo ještě předtím než příjde vedro:D (jestli teda příjde) Tak to si ani nepamatuju, paměť nemám zrovna dobrou:DD

Já zůstávám doma, ale pro jistotu "statečně" nikdy nechodim otvírat a radši špehuju z okna kdo přišel a rozmýšlím si, jestli se mám ukrýt :D To asi neví kam tě má švihat :DDD no já snad taky neuschnu!

Ty se taky měj, ahoj:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.